
Ang mga produkto sa BEISIT naglangkob sa halos tanang magamit nga klase sa mga konektor ug naggamit ug lain-laing klase sa mga hood ug housing, sama sa metal ug plastik nga mga hood ug housing sa HA, HB series, lain-laing direksyon sa kable, bulkhead mounted ug surface mounted housings bisan sa lisod nga mga kondisyon, ang konektor luwas usab nga makakompleto sa buluhaton.
| Kategoriya: | Kinauyokan nga insert |
| Serye: | HA |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | 0.75-1.5mm2 |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | AWG 18 ~ 14 |
| Ang rated nga boltahe nagsunod sa UL/CSA: | 600 V |
| Pagsukol sa insulasyon: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensya sa kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Gitas-on sa gilis: | 2.5-5.5mm |
| Paghugot sa torque | 0.25 Nm |
| Paglimite sa temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Gidaghanon sa mga pagsal-ot | ≥ 500 |
| Mode sa koneksyon: | Koneksyon sa tornilyo |
| Lalaki nga babaye nga tipo: | Lalaki nga ulo |
| Dimensyon: | 10A |
| Gidaghanon sa mga tahi: | 4 |
| Pin sa yuta: | Oo |
| Kung gikinahanglan ba ang laing dagom: | No |
| Materyal (Isal-ot): | Polikarbonat (PC) |
| Kolor (Isal-ot): | RAL 7032 (Abo nga Bato) |
| Mga Materyales (mga pin): | Haluang tumbaga |
| Ibabaw: | Plating nga pilak/bulawan |
| Rating sa materyal nga dili daling masunog subay sa UL 94: | V0 |
| RoHS: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| Eksepsiyon sa RoHS: | 6(c): Ang mga haluang tumbaga adunay hangtod sa 4% nga tingga |
| Estado sa ELV: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| RoHS sa Tsina: | 50 |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | Oo |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | tingga |
| Panalipod sa sunog sa mga sakyanan sa tren: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ang HA-004-M heavy-duty connector gidisenyo para sa industriyal nga gamit, nga nagsiguro sa kasaligan ug episyente nga mga koneksyon sa lisod nga mga palibot. Ang lig-on nga pagkagama ug luwas nga mekanismo sa pag-lock niini naghimo niini nga sulundon alang sa mga kritikal nga sistema, nga nagtanyag og kalig-on ug kalig-on.

Ang konektor naghatag ug maayo kaayong proteksyon batok sa abog, kaumog, ug uban pang mga hugaw, nga nagsiguro sa luwas ug sigurado nga mga koneksyon sa kuryente sa lisod nga mga palibot. Ang HA-004-M heavy-duty connectors anaa sa lain-laing mga configuration nga adunay lain-laing mga pin count ug shell size, nga nagtanyag ug mapasibo nga mga solusyon para sa power, signal, o data connectivity.

Tungod sa dali ug sayon nga disenyo niini, ang HA-004-M connector dali ra ma-install ug mamentinar. Kini makapakunhod sa trabaho ug oras, nga makapahimo sa epektibo nga pagpatuman ug pagmentinar sa mga sistema sa kuryente. Sa konklusyon, ang HA-004-M heavy-duty connector usa ka sulundon nga kapilian alang sa estrikto nga mga aplikasyon sa industriya, nga adunay kalig-on, makanunayon nga performance, ug prangka nga pag-instalar. Uban sa lig-on nga pagkagama ug mga kapilian nga dali ma-adjust, kini nga connector naghatag usa ka luwas ug epektibo nga solusyon alang sa tanan nimong mga kinahanglanon sa koneksyon. Pagpili og HA-004-M connectors para sa usa ka kasaligan ug malungtarong koneksyon.