
Ang mga produkto sa BEISIT naglangkob sa halos tanang magamit nga klase sa mga konektor ug naggamit ug lain-laing klase sa mga hood ug housing, sama sa metal ug plastik nga mga hood ug housing sa HE, HEE series, lain-laing direksyon sa kable, bulkhead mounted ug surface mounted housings bisan sa lisod nga mga kondisyon, ang konektor luwas usab nga makakompleto sa buluhaton.
| Kategoriya: | Kinauyokan nga insert |
| Serye: | HE |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | AWG 18-14 |
| Ang rated nga boltahe nagsunod sa UL/CSA: | 600 V |
| Pagsukol sa insulasyon: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensya sa kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Gitas-on sa gilis: | 7.0mm |
| Paghugot sa torque | 0.5 Nm |
| Paglimite sa temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Gidaghanon sa mga pagsal-ot | ≥ 500 |
| Mode sa koneksyon: | Terminal sa tornilyo |
| Lalaki nga babaye nga tipo: | Babaye nga ulo |
| Dimensyon: | 6B |
| Gidaghanon sa mga tahi: | 6+PE |
| Pin sa yuta: | Oo |
| Kung gikinahanglan ba ang laing dagom: | No |
| Materyal (Isal-ot): | Polikarbonat (PC) |
| Kolor (Isal-ot): | RAL 7032 (Abo nga Bato) |
| Mga Materyales (mga pin): | Haluang tumbaga |
| Ibabaw: | Plating nga pilak/bulawan |
| Rating sa materyal nga dili daling masunog subay sa UL 94: | V0 |
| RoHS: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| Eksepsiyon sa RoHS: | 6(c): Ang mga haluang tumbaga adunay hangtod sa 4% nga tingga |
| Estado sa ELV: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| RoHS sa Tsina: | 50 |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | Oo |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | tingga |
| Panalipod sa sunog sa mga sakyanan sa tren: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ang mga HE Heavy Duty Connector adunay daghang klase sa mga aksesorya nga magamit ug mahimong ipasibo aron matubag ang piho nga mga kinahanglanon. Anaa sa lainlaing mga gidak-on sa housing, shroud, ug mga kapilian sa pagsulod sa kable, kini hingpit nga nahiuyon sa mga naa na nga setup. Dugang pa, ang konektor nahiuyon sa standard nga mga interface sa industriya, nga nagsiguro sa interoperability sa ubang mga aparato ug sistema. Kini nga pagkaangay nagpalambo sa mga solusyon nga makasiguro sa umaabot nga makapahimo sa imong mga operasyon nga makasunod sa labing bag-ong mga pag-uswag sa teknolohiya. Sa HE Connectors, nasabtan namo ang kamahinungdanon sa kasaligan ug episyente nga koneksyon sa mga palibot sa industriya. Mao nga ang among mga HE heavy-duty connector gidisenyo ug gihimo sa labing taas nga mga sumbanan, nga nagsunod sa mga detalye ug sertipikasyon sa industriya. Ang among pasalig sa kalidad nagsiguro nga ang among mga produkto makatubag sa imong mga gilauman ug molihok nga hingpit sa mga lisud nga aplikasyon.

Usa sa mga nag-unang benepisyo sa HE heavy-duty connectors mao ang ilang pagka-adaptable. Kini nga connector system nagtanyag og komprehensibo nga solusyon para sa signal ug power transmission, nga naglakip sa lain-laing mga module, contact, ug plug-in. Dali ra kini nga i-combine ug angay para sa lain-laing mga connection scenario ug aplikasyon. Kung kinahanglan nimo nga ikonektar ang mga motor, sensor, switch, o actuator, ang HE heavy-duty connectors naghatag og seamless integration ug episyente nga komunikasyon para sa hapsay nga operasyon ug mas maayong produktibidad. Samtang importante ang pagka-adaptable, ang kaluwasan importante sa bisan unsang industriyal nga palibot. Gipasiugda sa HE Heavy Duty Connectors ang kaluwasan gamit ang ilang inobatibong locking system nga nagsiguro sa luwas nga koneksyon ug nagpugong sa aksidente nga pagkaputol. Dugang pa, ang modular design sa connector nagpadali sa dali ug paspas nga pag-instalar, nga nagpamenos sa gasto sa trabaho ug nakadaginot sa bililhong oras. Kini nga plug-and-play solution nagpasayon sa mga buluhaton sa pagmentinar ug pag-ilis, nga nagpalambo sa kinatibuk-ang efficiency sa mga operasyon.

Sa paspas nga palibot sa industriya, ang kasaligan ug episyente nga mga solusyon sa koneksyon hinungdanon. Bisan sa automation, makinarya, o pag-apod-apod sa enerhiya, ang usa ka lig-on ug kasaligan nga sistema sa konektor hinungdanon alang sa padayon nga operasyon. Gipaila ang HE Heavy Duty Connector, usa ka inobatibong produkto nga gidisenyo aron matubag ang tanan nimong panginahanglanon sa koneksyon sa industriya ug usbon kung giunsa nimo pagkonektar ug pagpanalipod sa mga koneksyon sa kuryente. Gigamit ang abante nga teknolohiya ug kahanas, ang mga HE heavy-duty connector naghatag usa ka komprehensibo nga han-ay sa mga bahin, nga naghimo kanila nga perpekto alang sa lainlaing mga aplikasyon sa industriya. Uban sa ilang lig-on nga konstruksyon ug taas nga kalidad nga mga materyales, kini nga mga konektor nagsiguro sa kalig-on ug taas nga kinabuhi, bisan sa labing lisud nga mga kondisyon. Ang mga HE heavy-duty connector nagpakita sa talagsaon nga resistensya sa grabe nga temperatura, abog, kaumog, ug pag-uyog, nga naggarantiya sa kasaligan nga performance ug gamay nga downtime.