
Ang mga produkto sa BEISIT naglangkob sa halos tanang magamit nga klase sa mga konektor ug naggamit ug lain-laing klase sa mga hood ug housing, sama sa metal ug plastik nga mga hood ug housing sa HE, HEE series, lain-laing direksyon sa kable, bulkhead mounted ug surface mounted housings bisan sa lisod nga mga kondisyon, ang konektor luwas usab nga makakompleto sa buluhaton.
| Kategoriya: | Kinauyokan nga insert |
| Serye: | HE |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | 1.0 ~ 2.5mm2 |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | AWG 18-14 |
| Ang rated nga boltahe nagsunod sa UL/CSA: | 600 V |
| Pagsukol sa insulasyon: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensya sa kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Gitas-on sa gilis: | 7.0mm |
| Paghugot sa torque | 0.5 Nm |
| Paglimite sa temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Gidaghanon sa mga pagsal-ot | ≥ 500 |
| Mode sa koneksyon: | Terminal sa tornilyo |
| Lalaki nga babaye nga tipo: | Babaye nga ulo |
| Dimensyon: | 10B |
| Gidaghanon sa mga tahi: | 10+PE |
| Pin sa yuta: | Oo |
| Kung gikinahanglan ba ang laing dagom: | No |
| Materyal (Isal-ot): | Polikarbonat (PC) |
| Kolor (Isal-ot): | RAL 7032 (Abo nga Bato) |
| Mga Materyales (mga pin): | Haluang tumbaga |
| Ibabaw: | Plating nga pilak/bulawan |
| Rating sa materyal nga dili daling masunog subay sa UL 94: | V0 |
| RoHS: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| Eksepsiyon sa RoHS: | 6(c): Ang mga haluang tumbaga adunay hangtod sa 4% nga tingga |
| Estado sa ELV: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| RoHS sa Tsina: | 50 |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | Oo |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | tingga |
| Panalipod sa sunog sa mga sakyanan sa tren: | EN 45545-2 (2020-08) |

Sa usa ka paspas nga industriyal nga palibot, ang kasaligan nga mga solusyon sa koneksyon hinungdanon kaayo. Bisan alang sa automation, makinarya, o pag-apod-apod sa enerhiya, ang lig-on nga mga konektor mao ang yawe sa padayon nga operasyon. Gipaila ang HE Heavy Duty Connector – gidisenyo aron matubag ang imong mga panginahanglanon sa koneksyon sa industriya. Uban sa abante nga teknolohiya ug lig-on nga konstruksyon, kini nga mga konektor nagsiguro sa kalig-on ug performance sa grabe nga mga kondisyon. Kini makasugakod sa taas nga temperatura, abog, kaumog, ug pag-uyog, nga nagsiguro sa gamay nga downtime ug kasaligan nga performance.

Ang mga HE Heavy Duty Connector dali ra kaayong ma-adjust, nga nagtanyag og komprehensibo nga solusyon para sa signal ug power transmission. Uban sa lain-laing mga module, contact, ug plug-in, kini mohaom sa lain-laing mga senaryo sa koneksyon. Bisan kon kini konektado sa mga motor, sensor, switch, o actuator, kini nga mga konektor nagsiguro sa hapsay nga integrasyon ug episyente nga komunikasyon para sa mas maayong produktibidad. Ang kaluwasan usa usab ka prayoridad sa mga HE Heavy Duty Connector. Ang ilang inobatibong locking system nagsiguro sa mga koneksyon, nga nagpugong sa aksidente nga pagkaputol. Ang modular nga disenyo nagtugot sa dali ug sayon nga pag-instalar, nga nagpamenos sa gasto sa trabaho ug nakadaginot sa oras. Kini nga plug-and-play nga solusyon nagpasayon sa pagmentinar ug pag-ilis, nga nagpalambo sa operational efficiency.

Ang HE Heavy Duty Connectors nagtanyag og lain-laing mga aksesorya ug mga opsyon sa pag-customize aron matubag ang piho nga mga kinahanglanon. Anaa sa lain-laing mga gidak-on sa housing, shrouds, ug mga opsyon sa pagsulod sa cable, kini hingpit nga gihiusa sa kasamtangang mga setup. Ang pagkaangay sa standard nga mga industrial interface nagsiguro sa interoperability sa ubang mga device ug sistema, nga naghatag og mga solusyon nga makasugakod sa umaabot nga makasabay sa mga pag-uswag sa teknolohiya. Sa HE Connectors, among gi-prioritize ang kasaligan ug episyente nga koneksyon sa mga palibot sa industriya. Ang among HE heavy-duty connectors gidisenyo ug gihimo sumala sa labing taas nga mga sumbanan, nga nagsunod sa mga espesipikasyon ug sertipikasyon sa industriya. Kini nga pasalig sa kalidad nagsiguro nga ang among mga produkto makatubag sa imong mga gilauman ug molihok nga hingpit sa lisud nga mga aplikasyon.