
Ang mga produkto sa BEISIT naglangkob sa halos tanang magamit nga klase sa mga konektor ug naggamit ug lain-laing klase sa mga hood ug housing, sama sa metal ug plastik nga mga hood ug housing sa HK, HQ series, lain-laing direksyon sa kable, bulkhead mounted ug surface mounted housings bisan sa lisod nga mga kondisyon, ang konektor luwas usab nga makakompleto sa buluhaton.
| Kategoriya: | Kinauyokan nga insert |
| Serye: | HK |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | 1.5-16mm2 |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | AWG 10 |
| Ang rated nga boltahe nagsunod sa UL/CSA: | 600 V |
| Pagsukol sa insulasyon: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensya sa kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Gitas-on sa gilis: | 7.0mm |
| Paghugot sa torque | 0.5 Nm |
| Paglimite sa temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Gidaghanon sa mga pagsal-ot | ≥ 500 |
| Mode sa koneksyon: | Terminal sa tornilyo |
| Lalaki nga babaye nga tipo: | Babaye nga ulo |
| Dimensyon: | H16B |
| Gidaghanon sa mga tahi: | 4/2+PE |
| Pin sa yuta: | Oo |
| Kung gikinahanglan ba ang laing dagom: | No |
| Materyal (Isal-ot) | Polikarbonat (PC) |
| Kolor (Isal-ot) | RAL 7032 (Abo nga Bato) |
| Mga Materyales (mga pin) | Haluang tumbaga |
| Ibabaw | Plating nga pilak/bulawan |
| Rating sa materyal nga dili masunog subay sa UL 94 | V0 |
| RoHS | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| Eksepsiyon sa RoHS | 6(c): Ang mga haluang tumbaga adunay hangtod sa 4% nga tingga |
| Estado sa ELV | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| RoHS sa Tsina | 50 |
| Mga substansiya sa REACH SVHC | Oo |
| Mga substansiya sa REACH SVHC | tingga |
| Proteksyon sa sunog sa mga sakyanan sa tren | EN 45545-2 (2020-08) |
| Pag-ila | Matang | Numero sa Order |
| Pagtapos sa crimp | HK004/2-F | 1 007 03 0000102 |

Ang Hk-004/2-F Heavy Duty Connectors gidisenyo ilabi na aron makahatag og kasaligang koneksyon sa kuryente sa lisod nga mga palibot. Ang ilang lig-on nga konstruksyon ug taas nga performance nga mga bahin naghimo kanila nga sulundon alang sa mga aplikasyon sa industrial automation, makinarya, ug mga heavy-duty nga mga sakyanan. Gihimo gamit ang lig-on nga mga materyales, kini nga mga konektor nagtanyag og maayo kaayong kalig-on ug resistensya sa impact, nga nagsiguro sa kasaligan nga operasyon sa taas nga pressure, taas nga temperatura, humid, ug lisod nga mga kondisyon sa palibot. Uban sa yano ug luwas nga mekanismo sa pag-lock niini, ang Hk-004/2-F connector naghatag og kasaligan ug lig-on nga koneksyon, ang na-optimize nga disenyo epektibo nga mosuhop ug mopakunhod sa mga vibrations ug shocks, nga nanalipod sa mga konektor ug internal nga mga electronic components. Gikontrol ang kalidad aron matuman ang taas nga mga sumbanan sa performance ug kasaligan.

Tungod sa sayon gamiton nga disenyo niini, ang pag-instalar ug pagmentinar sa HK-004/2-F connector paspas ug sayon. Kini makadaginot sa oras ug makapahimo sa episyente nga pag-instalar ug pagmentinar sa mga sistema sa kuryente. Sa katapusan, ang mga heavy-duty connector sa HK-004/2-F mao ang hingpit nga kapilian alang sa lisud nga mga aplikasyon sa industriya, nga adunay lig-on, kasaligan nga performance ug dali nga pag-instalar. Uban sa lig-on nga istruktura ug multifunctional nga configuration, kini nga connector naghatag usa ka luwas ug episyente nga solusyon alang sa tanan nimong mga panginahanglanon sa koneksyon. Pilia ang HK-004/2-F connector alang sa kasaligan ug lig-on nga koneksyon.

Ang konektor nagtanyag og taas nga lebel sa proteksyon batok sa abog, kaumog, ug uban pang mga hugaw. Kini nagsiguro nga ang imong mga koneksyon sa kuryente magpabilin nga luwas ug segurado, bisan sa malisod ug lisod nga mga palibot. Ang mga heavy-duty nga konektor sa HK-004/2-F anaa sa lain-laing mga configuration, lakip ang lain-laing mga pin count ug gidak-on sa shell, nga nagtugot sa daghang gamit ug mapasibo nga mga solusyon sa koneksyon. Kung kinahanglan nimo ang kuryente, signal o koneksyon sa data, kini nga konektor makatabang kanimo.