
Ang mga produkto sa BEISIT naglangkob sa halos tanang magamit nga klase sa mga konektor ug naggamit ug lain-laing klase sa mga hood ug housing, sama sa metal ug plastik nga mga hood ug housing sa HQ series, lain-laing direksyon sa kable, bulkhead mounted ug surface mounted housings bisan sa lisod nga mga kondisyon, ang konektor luwas usab nga makakompleto sa buluhaton.
| Pag-ila | Matang | Numero sa Order |
| Pagtapos sa crimp | HQ-008-MC | 1 007 03 0000135 |
| Pag-ila | Matang | Numero sa Order |
| Pagtapos sa crimp | HQ-008-FC | 1 007 03 0000136 |
| Kategoriya: | Kinauyokan nga insert |
| Serye: | HQ |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | 0.14 -4mm2 |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | AWG 26 ~ 14 |
| Ang rated nga boltahe nagsunod sa UL/CSA: | 500 V |
| Pagsukol sa insulasyon: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensya sa kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Gitas-on sa gilis: | 7.0mm |
| Paghugot sa torque | 0.5 Nm |
| Paglimite sa temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Gidaghanon sa mga pagsal-ot | ≥ 500 |
| Mode sa koneksyon: | Termino sa tornilyo Termino sa crimp Termino sa spring |
| Lalaki nga babaye nga tipo: | Lalaki ug Babaye nga ulo |
| Dimensyon: | HCP |
| Gidaghanon sa mga tahi: | 8+PE |
| Pin sa yuta: | Oo |
| Kung gikinahanglan ba ang laing dagom: | No |
| Materyal (Isal-ot): | Polikarbonat (PC) |
| Kolor (Isal-ot): | RAL 7032 (Abo nga Bato) |
| Mga Materyales (mga pin): | Haluang tumbaga |
| Ibabaw: | Plating nga pilak/bulawan |
| Rating sa materyal nga dili daling masunog subay sa UL 94: | V0 |
| RoHS: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| Eksepsiyon sa RoHS: | 6(c): Ang mga haluang tumbaga adunay hangtod sa 4% nga tingga |
| Estado sa ELV: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| RoHS sa Tsina: | 50 |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | Oo |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | tingga |
| Panalipod sa sunog sa mga sakyanan sa tren: | EN 45545-2 (2020-08) |

Ang HQ-008-MC connector importante para sa lig-on nga mga industrial linkage. Gidisenyo para sa estrikto nga paggamit, kini nagtanyag og luwas ug epektibo nga mga koneksyon para sa parehong electrical ug electronic systems. Gidisenyo aron makasugakod sa grabe nga mga kondisyon, ang HQ-007-MC angay para sa bug-at nga makinarya ug automated systems. Ang lig-on nga pagkagama niini nagsaad og taas nga kinabuhi bisan sa lisud nga mga sitwasyon. Uban sa prangka nga locking feature, ang HQ-008-MC nagsiguro sa makanunayon ug kasaligan nga mga link, nga nagpamenos sa risgo sa mga disconnection aron mapadayon ang hapsay nga operasyon. Kini labing maayo para sa mga importanteng sistema diin ang kasaligan mao ang labing importante.

Ang HQ-008-FC robust connector mao ang pangunang kapilian alang sa tanan nimong mga kinahanglanon sa koneksyon sa industriya. Kini nga konektor, nga gidisenyo alang sa mga lisud nga aplikasyon, naghatag luwas ug epektibo nga mga sumpay sa imong mga sistema sa kuryente ug elektroniko. Ang HQ-008-FC robust connector gidisenyo aron makalahutay sa labing grabe nga mga kondisyon sa kalikopan, nga naghimo niini nga angay alang sa mga makinarya sa industriya, mga sistema sa automation, ug uban pang mga aplikasyon nga bug-at ang katungdanan. Ang lig-on nga konstruksyon niini naggarantiya sa kalig-on ug taas nga kinabuhi, bisan sa labing lisud nga mga kondisyon. Nga adunay usa ka dali ug luwas nga mekanismo sa pag-lock, ang HQ-008-FC connector naghatag usa ka kasaligan ug lig-on nga sumpay, nga labi nga nagpamenos sa posibilidad sa wala tuyoa nga mga pagkaputol ug nagsiguro sa padayon nga operasyon. Kini naghimo niini nga usa ka maayo kaayo nga kapilian alang sa mga hinungdanon nga sistema diin ang kasaligan hinungdanon.