
Ang mga produkto sa BEISIT naglangkob sa halos tanang magamit nga klase sa konektor ug naggamit ug lain-laing klase sa hood ug housing, sama sa metal ug plastik nga hood ug housing sa H.D, HEserye, lain-laing direksyon sa kable, bulkhead mounted ug surface mounted housings bisan sa lisod nga mga kondisyon, ang connector luwas usab nga makakompleto sa buluhaton.
| Kategoriya: | Kinauyokan nga insert |
| Serye: | HEE |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | 0.14 ~ 4.0mm2 |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | AWG 26-12 |
| Ang rated nga boltahe nagsunod sa UL/CSA: | 600 V |
| Pagsukol sa insulasyon: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensya sa kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Gitas-on sa gilis: | 7.5mm |
| Paghugot sa torque | 1.2 Nm |
| Paglimite sa temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Gidaghanon sa mga pagsal-ot | ≥ 500 |
| Mode sa koneksyon: | Terminal sa tornilyo |
| Lalaki nga babaye nga tipo: | Babaye nga ulo |
| Dimensyon: | 6B |
| Gidaghanon sa mga tahi: | 10+PE |
| Pin sa yuta: | Oo |
| Kung gikinahanglan ba ang laing dagom: | No |
| Materyal (Isal-ot): | Polikarbonat (PC) |
| Kolor (Isal-ot): | RAL 7032 (Abo nga Bato) |
| Mga Materyales (mga pin): | Haluang tumbaga |
| Ibabaw: | Plating nga pilak/bulawan |
| Rating sa materyal nga dili daling masunog subay sa UL 94: | V0 |
| RoHS: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| Eksepsiyon sa RoHS: | 6(c): Ang mga haluang tumbaga adunay hangtod sa 4% nga tingga |
| Estado sa ELV: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| RoHS sa Tsina: | 50 |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | Oo |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | tingga |
| Panalipod sa sunog sa mga sakyanan sa tren: | EN 45545-2 (2020-08) |

Kining cutting-edge connector gihimo aron matuman ang mga kinahanglanon sa modernong industriyal nga aplikasyon. Tungod sa lig-on nga konstruksyon, kasaligan nga performance, ug flexible nga disenyo, ang HEE Series mao ang pangunang kapilian alang sa grabe nga panginahanglan sa koneksyon. Ang mga connector sa HEE Series adunay lig-on nga metal casings nga nagsiguro sa mas taas nga kinabuhi ug depensa batok sa kalisud sa malisud nga palibot. Gidisenyo aron makasugakod sa abog, kaumog, ug pag-usab-usab sa temperatura, kini sulundon alang sa lainlaing mga sektor sama sa automotive, aerospace, telekomunikasyon, ug manufacturing.

Ang mga konektor sa serye sa HEE gidisenyo aron dali i-install ug i-mentinar. Ang disenyo niini nga sayon gamiton makapahimo sa paspas ug luwas nga mga koneksyon, nga makapamenos sa downtime ug makadugang sa produktibidad. Dugang pa, ang konektor nahiuyon sa lainlaing mga tipo sa kable, nga nagtugot sa pagka-flexible aron matubag ang lainlaing mga kinahanglanon sa aplikasyon. Ang kaluwasan usa ka prayoridad sa mga palibot sa industriya, ug ang mga konektor sa serye sa HEE milabaw sa mga sumbanan sa industriya. Kini adunay kasaligan nga sistema sa pag-lock nga nagsiguro sa luwas nga koneksyon, nga nagwagtang sa peligro sa aksidente nga pagkaputol. Dugang pa, ang konektor adunay lig-on nga taming nga naghatag og labaw nga proteksyon sa electromagnetic interference ug nagmintinar sa integridad sa signal.

Nasabtan namo ang taas nga gasto sa downtime para sa mga negosyo. Busa, ang among HEE Series connectors gitukod para sa kasaligan. Ang ilang taas nga kalidad nga mga contact nagsiguro sa lig-on ug makanunayon nga mga koneksyon, nga nagpamenos sa risgo sa pagkawala sa signal ug pagkapakyas sa sistema. Gidisenyo aron makasugakod sa lisud nga mga kondisyon, ang HEE Series connectors sulundon alang sa estrikto nga paggamit sa industriya. Ang ilang lig-on nga konstruksyon, dali nga pag-instalar, ug talagsaon nga kasaligan naghimo kanila nga gipalabi nga solusyon alang sa pag-optimize sa koneksyon. Salig sa HEE Series para sa labing maayo nga performance ug padayon nga operasyon sa imong kagamitan.