
Ang mga produkto sa BEISIT naglangkob sa halos tanang magamit nga klase sa mga konektor ug naggamit ug lain-laing klase sa mga hood ug housing, sama sa metal ug plastik nga mga hood ug housing sa HSB, HE series, lain-laing direksyon sa kable, bulkhead mounted ug surface mounted housings bisan sa lisod nga mga kondisyon, ang konektor luwas usab nga makakompleto sa buluhaton.
| Kategoriya: | Kinauyokan nga insert |
| Serye: | HSB |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | 1.5-6mm2 |
| Lugar nga cross-sectional sa konduktor: | AWG 10 |
| Ang rated nga boltahe nagsunod sa UL/CSA: | 600 V |
| Pagsukol sa insulasyon: | ≥ 10¹º Ω |
| Resistensya sa kontak: | ≤ 1 mΩ |
| Gitas-on sa gilis: | 7.0mm |
| Paghugot sa torque | 1.2 Nm |
| Paglimite sa temperatura: | -40 ~ +125 °C |
| Gidaghanon sa mga pagsal-ot | ≥ 500 |
| Mode sa koneksyon: | Koneksyon sa tornilyo |
| Lalaki nga babaye nga tipo: | Babaye nga ulo |
| Dimensyon: | 32B |
| Gidaghanon sa mga tahi: | 12(2x6)+PE |
| Pin sa yuta: | Oo |
| Kung gikinahanglan ba ang laing dagom: | No |
| Materyal (Isal-ot): | Polikarbonat (PC) |
| Kolor (Isal-ot): | RAL 7032 (Abo nga Bato) |
| Mga Materyales (mga pin): | Haluang tumbaga |
| Ibabaw: | Plating nga pilak/bulawan |
| Rating sa materyal nga dili daling masunog subay sa UL 94: | V0 |
| RoHS: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| Eksepsiyon sa RoHS: | 6(c): Ang mga haluang tumbaga adunay hangtod sa 4% nga tingga |
| Estado sa ELV: | Pagtuman sa mga criteria sa exemption |
| RoHS sa Tsina: | 50 |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | Oo |
| Mga substansiya sa REACH SVHC: | tingga |
| Panalipod sa sunog sa mga sakyanan sa tren: | EN 45545-2 (2020-08) |

Nagpresentar sa HSB-012-F, ang hingpit nga heavy-duty screw terminal connector nga gidisenyo alang sa lig-on nga mga koneksyon sa kuryente. Haom alang sa bisan unsang klase sa insert, kini nga lig-on nga connector adunay konstruksyon nga makasugakod sa pinakagrabe nga mga palibot. Ang industrial-grade nga plastik nga casing niini gidesinyo alang sa kalig-on, epektibo nga nanalipod batok sa mga kakurat, abog, ug kaumog. Ang user-friendly nga disenyo sa screw terminal sa connector nagsiguro sa paspas ug lig-on nga mga pagtapos sa wire, nga nahiuyon sa lainlaing mga gidak-on sa wire alang sa lainlaing mga klase sa cable. Siguruha ang usa ka lig-on nga koneksyon nga walay kahago—isulod ang wire ug ihigot ang screw alang sa garantiya nga kaluwasan ug kalig-on.

Para sa automation, makinarya, o industriyal nga mga aplikasyon, pilia ang HSB-012-F heavy-duty connector. Nagtanyag kini og kasaligan nga performance ug sayon nga pag-instalar, nga nagsiguro sa luwas nga koneksyon sa kuryente para sa bisan unsang proyekto.

Ang HSB-012-F screw terminal heavy-duty connector adunay mekanismo sa pag-lock aron malikayan ang wala tuyoa nga pagkaputol, nga nagsiguro nga ang imong mga koneksyon magpabilin nga luwas, bisan sa mga palibot nga adunay kusog nga pag-vibrate o shock. Makadungog ka og pag-klik kung ang koneksyon naka-lock ug hingpit nga naka-engage, nga naghatag kasiguroan nga kini luwas. Kini nga connector dili lamang lig-on apan nagtanyag usab og daghang gamit nga mga posibilidad sa pag-mount, dali nga ikabit sa usa ka panel o enclosure gamit ang mga screw o bolt para sa dali nga pag-install ug pagmentinar.